Szkolenia to wisienka na torcie Twojego CV


Już w trakcie edukacji warto zainteresować się szkoleniami. Zwłaszcza, że w szkołach średnich lub na studiach często wszelkiego rodzaju dodatkowe kursy są dofinansowane przez władze uczelni lub z innych środków przeznaczonych na rozwój osób młodych. Oczywiście nie bierzemy wszystkiego jak leci, ponieważ można się w tym wirze zatracić i w efekcie zaniedbać podstawowe zajęcia. Wybiórczo celujmy w tematy, które bezpośrednio lub pośrednio mogą się przydać ponieważ idą w parze z kierunkiem, na którym się uczymy.
Osoby uczące się na kierunkach technicznych w zależności od kierunku na jaki uczęszczają do wyboru mają bardzo specjalistyczne szkolenia, które kierowane są do osób wiedzących doskonale w jakim zawodzie będą się chciały specjalizować. Luźniejsze kursy, które każdemu mogą się przydać to pedagogika, która dla absolwentów przedmiotów ścisłych takich jak chemia, matematyka czy fizyka otworzy drzwi do bycia nauczycielem w szkole. Kurs na szkoleniowca bhp poznań jak najbardziej trafione, ponieważ osoby z technicznym wykształceniem często podejmują pracę w zakładach produkcyjnych, gdzie zakłady nie korzystają z usług firm zewnętrznych ale mają swojego BHP’owca.
Na kierunkach ekonomicznych warto zainteresować się niby błahymi ale bardzo przydatnymi szkoleniami na kasę fiskalną, obsługę różnego rodzaju programów komputerowych których używa się w biurach rachunkowych.
Dodatkowe szkolenia wyszczególnione w CV zawsze zrobią dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy, ponieważ świadczą one o tym że jesteśmy osobami ambitnymi i chcemy się rozwijać.